Hakkımızda
Korel Thermal Resort Clinic & Spa
Korel Thermal Resort Clinic&Spa insana duyduğu saygıyı, profesyonel bir ekiple taçlandırarak müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir. Yenilikçi vizyonunu misafirlerine de hissettiren Korel Thermal Resort Clinic&Spa, Afyonkarahisar'da hizmet vermektedir.
Birçok büyük şehire yakınlığından ötürü yıl boyu hizmet veren otel, 329 oda ve 1000 yatak kapasitesine sahiptir. Donanımlı bir tesis olan Korel Thermal; Spa merkezleri, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon kliniklerine sahiptir. Alanında profesyonel olan birçok Fizyoterapist ve Hemşiresiyle otel, misafirlerine sağlık dolu günleri tesis ederek aynı zamanda eğlenme fırsatını sunmaktadır.
Otel, misafirlerine Yarım Pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Sabah ve akşam saatlerinde servise sunulan açık büfe ile hizmet veren otel, A'la Carte restaurant hizmeti de vererek tatmak isteyeceğiniz dünya mutfağından seçme lezzetleri ayağınıza getirmektedir.
HİZMETLERİMİZ
Korel Thermal'de Sağlık Dolu Bir Tatil Fırsatı
  • Restoran
  • Sağlık & Spa
  • Havuz & Su Kaydırağı
  • Otel Konum
Yeme & içme

Korel Thermal Resort Clinic & Spa Yarım Pansiyon konsepti ile hizmet vermektedir. Ayrıca tesiste açık-kapalı restoran bulunmaktadır. A La Carte restoran ile Türk ve Dünya mutfaklarına özel tatları deneyimleyebilirsiniz. Aynı zamanda Lobby bar, fast food yiyecek servisleri de müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Yarım Pansiyon Konstept Özellikleri

07:00 – 10:00 Kahvaltı
16.00-17.00 Çay Saati
19:00 – 21:30 Akşam Yemeği

⦁ Kahvaltı ve Akşam yemekleri açık büfe şeklinde sunulmaktadır.
⦁ Tüm içecekler ücretlidir.
⦁ Alacarte restorant rezervasyonlu ve ücretlidir.
⦁ Kır evi (ücretli, kışın kuzinede kestane-patates, yazın gözleme) bulunmaktadır.
⦁ Tesiste, alkollü içecek servisi yapılmamaktadır.

Termal & Spa

Korel Thermal Resort Clinic & Spa'da termal havuz, Türk hamamı, sauna, masaj hizmeti bulunmaktadır. Korel Thermal Resort Clinic & Spa'da huzurlu bir tatil sizleri bekliyor.

Havuz & Su Kaydırağı

Korel Thermal Resort Clinic & Spa'da açık havuz, termal havuz, su kaydırağı ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Siz de Korel Thermal Resort Clinic & Spa'ya gelin ve muhteşem bir tatil yapın.

Otel Konum

Zafer Havaalanına 45 km.
Afyon Otogarına 10 km.
Afyon Şehir Merkezine 13 km.